Aplica spontan

Director Marketing

Localitate: Targu Mures

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta un Director Marketing pentru o companie care ofera servicii de certificare ISO si cursuri de calificare.

Locatie: Targu Mures, Jud. Mures.

- construirea ÅŸi dezvoltarea brand-ului URS Certificari;

- crearea ÅŸi întreÅ£inerea de conturi corporate pe reÅ£elele sociale LinkedIn, Facebook;

- elaborarea şi transmiterea de newslettere la clienţi, prospecţi;

- conceperea de oferte speciale ÅŸi implementarea acestora împreună cu echipa de vânzări;

- organizarea de evenimente;

- conceperea ÅŸi implementarea de reclame online, print etc.

Cerinte:

- Studii superioare, preferabil in domeniul Marketingului;

- Minim 5 ani experienta ca Specialist Marketing sau 3 ani ca Director Marketing;

- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;

- Excelente abilitati de comunicare (scris si verbal);

- Cunostinte de planificare si gestionare a bugetului de marketing;

- Cultura de business si orientare spre rezultate;

- Persoana cu initiativa, creativa, deschisa la nou;

- Excelenta capacitate de a mentine relatii interpersonale bazate pe respect si echitate.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul la adresa recrutare@bia.ro