Aplica spontan

Consilier Vanzari – Lantul de Librarii “LIBRARUL”

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza Consilieri de Vanzari pentru clientul sau “LIBRARUL”, un important lant de librarii.

Locatia postului: Bucuresti

- Promovarea imaginii librariei;

- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;

- Consilierea clientilor in alegerea cartilor

Cerinte:

- Experienta anterioara in activitatile profesionale sau educationale ce presupun interactiunea directa cu oamenii – constituie avantaj;

- Studii superioare - constituie un avantaj;

- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;

- Atitudine orientata spre rezultate;

- Pasiune pentru carti, cultura, informatii

Beneficii:

Beneficii:

- Lucrul in cadrul unei echipe dinamice si simpatice

- Accesul la informatie si cunoastere

Daca esti pasionat de carti in adevaratul sens al cuvantului,

Daca iti doresti sa oferi consiliere doritorilor de cunoastere,

Daca iti place sa iei contact cu noutatile din domeniu

Noi iti asteptam CV-ul la adresa de email: recrutare@bia.ro

Numai candidatii potriviti vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!