Aplica spontan

Reprezentant Zonal– Zona de Sud-Est

Localitate: Calarasi, Braila, Tulcea, Buzau, Galati, Constanta

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza Reprezentanti Zonali pentru clientul sau, un important jucator din industria AgriBusiness.

Locatiile posturilor: Ialomita, Calarasi, Buzau, Constanta, Tulcea, Braila, Galati

- Promovarea imaginii companiei;

- Prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de dezvoltare a companiei;

- Planificarea activitatilor zilinice;

- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;

- Negocierea conditiilor de efectuare a tranzactilor

- Urmarirea realizarii obiectivelor de vanzari

Cerinte:

- Experienta anterioara in vanzari de 2-3 ani in domeniul Agribusiness;

- Studii superioare in domeniul agronomic reprezinta un avantaj;

- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;

- Foarte bune abilitati de negociere;

- Atitudine orientata spre rezultate;

- Persoana ambitioasa, perserverenta si pozitiva

Beneficii:

- Lucrul in cadrul unei echipe tinere, dinamice

- Companie cu un brand in continua crestere, cu perspective de dezvoltare