Aplica spontan

Asistent Manager

Anunt expirat

Responsabilitati:

Cautam un Asistent Manager care sa se alature echipei BIA - Human Resource Management Services, companie aflata in topul celor mai cunoscuti furnizori de servicii profesionale de HR din Romania. Locatia postului: Bucuresti

- Asigura suport administrativ Directorului General si angajatilor companiei;

- Asigura servicii de receptie, secretariat si protocol;

- Evidenta si achizitionarea consumabilelor necesare companiei si angajatilor;

- Evidenta plati furnizori;

- Intocmirea facturilor si transmiterea acestora catre clienti si departamentul de contabilitate

Cerinte:

- Experienta anterioara minim 1 an intr-un rol similar;

- Cunostinte limba engleza – nivel avansat;

- Cunostinte MS Office (Word, PowerPoint, Excel) – nivel mediu;

- Bune abilitati de comunicare si relationare;

- Persoana organizata, capabila sa isi gestioneze bine activitatile si timpul de lucru;

- Responsabilitate, orientare spre rezultate;

- Atitudine proactiva, dorinta de a se implica;

- Atentie la detalii

Beneficii:

Beneficii:

- Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii cu traditie in domeniul HR;

- Lucrul in cadrul unei echipe ce incurajeaza implicarea si initiativa

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul la adresa anda.balanescu@bia.ro.