Aplica spontan

Lucratori Depozit pentru Noriel

Anunt expirat

Responsabilitati:

Angajam lucratori depozit pentru Noriel, sediul din zona de Vest a Bucurestiului - langa Carrefour Militari (se asigura transport de la metroul Pacii pana la depozit).

Angajarea se face pe perioada determinata (octombrie-decembrie). Contractul se poate prelungi din ianuarie 2017.

Atributii:

- pregatirea marfurilor pentru expediere folosind scannerul

- verificarea, incarcarea si/sau descarcarea marfurilor sosite in depozit

- manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate

- participarea la inventarierea marfurilor din gestiune

- pastrarea ordinii si curateniei in depozit

- comunicarea catre superiorul direct, in timp util, a problemelor aparute in depozit

Cerinte:

- experienta de lucru in depozite pe un post similar

- persoana organizata si capabila sa se adapteze la un ritm alert de lucru

- proactivitate si perseverenta

- corectitudine si onestitate

Program de lucru in ture: 06:00-15:00 SAU 15:00-24:00 (se asigura transport).

Beneficii:

- 1.200 lei net (bani in mana) si tichete de masa

- abonament metrou si toate liniile RATB

- bonusuri de performanta (pentru depasirea normei de lucru alocate)

- conditii de lucru bune

Detalii suplimentare (luni-vineri intre orele: 9.00-17.30) la telefon 0727 500 371. Asteptam cu interes CV-urile Dvs. la adresa de mail: oana.cristina@bia.ro