Aplica spontan

Consilier vanzari - Fashion - Rochii de mireasa si Cocktail

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza un Consilier vanzari, pentru clientul sau, un important jucator in industria Fashion - Rochii de mireasa si cocktail. Salonul este situat pe o artera ultracentrala a Bucurestiului.

RESPONSABILITATI:

- Consilierea clientelor in alegerea produsului dorit;
- Cunoasterea detaliata a caracteristicilor produselor oferite clientelor spre vanzare;
- Gestionarea stocului de marfa existent, a incasarilor si a comenzilor;
- Mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului.

Program: luni - vineri: 10.30-17.30 sau 13.00-20.00, sambata: 10.30-15.30.

Cerinte:

- Studii medii /superioare;
- Persoana dinamica, responsabila, agreabila, orientata catre client;
- Abilitati de comunicare, experienta in domeniul vanzarilor sau motivatie pentru acumularea cunostintelor intr-un timp cat mai scurt;
- Persoana cu initiativa, orientata spre rezultate.

Beneficii:

- Salariu atractiv si bonus in functie de performanta;
- Castigarea experientei intr-o companie cu traditie in domeniu.

Pentru a aplica, va rugam sa transmiteti CV-ul catre andreea.dumitrescu@bia.ro.