Aplica spontan

Contabil

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza  Contabil  pentru o importanta institutie din domeniul medical.

Locatie: Bucuresti - Baneasa

- Evidenta valorica a gestiunii de material si consumabile pentru centrele de dializa;

- Evidenta contabila pentru facturile de servicii;

- Efectueaza platile prin banca si operatiile de casierie;

- Emite facturi de servicii si intercompany;

- Pregateste rapoarte lunare de consumuri si trezorerie;

- Verifica balantele lunare;

- Tine legatura cu furnizorii si face reconcilierea soldurilor;

- Comunica cu compania de contabilitate ce se ocupa de firmele affiliate.

Cerinte:

Cerinte:

- Studii superioare in domeniul economic;

- Experienta in domeniul contabil 3-4 ani;

- Engleza – nivel avansat;

- Cunostinte avansate operare PC – MS Office (Excel);

- Cunostinte de SAP reprezenta un avantaj;

- Persoana organizata, atenta la detalii, comunicativa

Beneficii:

Beneficii:

- Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii stabile, in continua dezvoltare, care investeste in angajati;

- Dezvoltarea competentelor proprii într-o echipa dinamica, alaturi de persoane-cheie din cadrul companiei;

Pentru a aplica, puteti trimite Cv-ul la adresa de email andreea.dumitrescu@bia.ro.