Aplica spontan

TREZORIER

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importanta companie care activeaza in domeniul serviciilor medicale, angajam Trezorier.

Postul este in Bucuresti - zona Baneasa, iar programul de lucru este 09:00 - 18:00.

- pregatirea platilor interne si externe

- intocmirea formularelor bancare si de caserie

- mentinerea evidentei cardurilor de companie si a scrisorilor de garantie

- administrarea corespondentei cu banca pe probleme curente

- inchiderea si deschiderea de conturi

- pregatirea rapoartelor periodice privind situatia trezoreriei si efectuarea controalelor interne specifice companiei

- evidenta contabila a deconturilor de cheltuieli si urmarirea avansurilor spre decontare

Cerinte:

- studii superioare in domeniul economic

- experienta de min. 5-7 ani, din care 3 ani pe un post similar

- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat

- cunostinte MS Office (Word, PowerPoint, Excel) – nivel mediu-avansat

- persoana organizata, capabila sa isi gestioneze bine activitatile si timpul de lucru

- atentie distributiva, responsabilitate, orientare spre rezultate

Beneficii:

- salariu atractiv, in conformitate cu experienta si abilitatile

- bonuri de masa

- dezvoltarea carierei intr-un mediu placut, dinamic si motivant

Asteptam cu interes CV-ul Dumneavoastra cu subiectul „Trezorier” la adresa de mail: oana.cristina@bia.ro.

Va multumim!