Aplica spontan

Reprezentanti Vanzari - Bucuresti si Centru-Sud

Anunt expirat

Responsabilitati:

Optical Network angajeaza Reprezentanti Vanzari pentru promovarea si vanzarea brandurilor de lentile de contact din portofoliu.

Sunt 2 posturi disponibile: Bucuresti si zona Centru-Sud.

- foarte buna cunoastere a gamei de produse, in vederea promovarii in randul noilor clienti

- urmareste dezvoltarea retelei in orasele cu potential din zona alocata si asigura cresterea portofoliului si dezvoltarea bazei de clienti

- mentine in permanenta legatura cu clientii, comunicand campaniile de promovare si de discount

- ofera training-uri de produs catre agentii de vanzari

- stabileste strategia de desfasurare a activitatilor de vanzare

- activeaza in zonele alocate, avand disponibilitate deplasare si in judetele limitrofe

Cerinte:

- absolvent studii superioare

- minimum 3 ani experienta in vanzari B2B, preferabil in domeniul opticii medicale

- limba engleza: mediu-avansat

- cunostinte suita Office (Word si Excel)

- permis de conducere categiria B

- foarte bune abilitati de organizare a timpului si planificare a activitatilor

- persoana dinamica, responsabila, orientata spre client

- foarte bune abilitati de comunicare, relationare si negociere, orientare spre rezultate

Beneficii:

- salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta

- se asigura transport prin oferirea unui autoturism

- posibilitati reale de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii dinamice

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul Dvs. la adresa: oana.cristina@bia.ro, cu subiectul: „Reprezentant Vanzari optica medicala”.

Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!