Aplica spontan

Angajam electrostivuitoristi pentru depozitul NORIEL

Anunt expirat

Responsabilitati:

Angajam STIVUITORISTI pentru depozitul Noriel, sediul din zona de Vest a Bucurestiului - langa Carrefour Militari (se asigura transport de la metroul Pacii pana la depozit). Angajarea se face pe perioada determinata (pana la finalul lunii decembrie), cu posibilitate de prelungire din ianuarie 2017.

- incarcarea si descarcarea marfurilor

- primirea si amplasarea corecta a marfurilor pe raft si lucrul in conditii de siguranta

- folosirea in conditii de siguranta a vehiculelor destinate manipularii marfurilor

- respectarea normelor de Securitate a muncii si PSI

- comunicarea catre superiorul direct, in timp util, a problemelor aparute in depozit

Cerinte:

- posesor atestat ISCIR

- experienta recenta pe electrostivuitor (minim 2-3 ani)

- atentie distributiva, indemanare

- persoana serioasa si capabila sa se adapteze la un ritm de lucru alert

- corectitudine si onestitate

Program in ture: 06:00-15:00 SAU 15:00-24:00 (se asigura transport)

Beneficii:

- salariu competitiv si bonuri de masa

- se pot acorda bonusuri de performanta

- decontare abonament metrou si RATB (toate liniile)

- conditii bune de lucru

Detalii suplimentare (luni-vineri: 9.00-17.30) la telefon 0732 770 893.

Asteptam CV-urile Dvs. la adresa daniela.rajnoveanu@bia.ro.

Va multumim!