Aplica spontan

Consilier vanzari ciocolaterie Premium

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul sau Leonidas, producator si distribuitor de ciocolata si dulciuri din categoria Premium, BIA HR recruteaza Consilieri Vanzari.

Sunt disponibile 2 posturi, cu activitate intr-o zona ultracentrala a Bucurestiului.

- intampinarea clientilor intr-o maniera profesionista si consilierea lor in achizitionarea sortimentelor de produse

- identificarea oportunitatilor de promovare si vanzare a produselor complementare

- construirea unei relatii de incredere si de fidelizare a clientilor

- prezentarea in mod profesionist a ofertei de produse si pastrarea unui mediu aspect corespunzator a spatiului comercial, cu respectarea regulilor de estetica vizuala

- monitorizarea stocurilor si aprovizionarea cu marfa a suprafetei de vanzare

Cerinte:

- absolvent studii superioare

- excelente abilitati de comunicare si relationare

- obligatoriu: cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie fluenta

- experienta anterioara intr-un post similar si in utilizarea casei de marcat reprezinta avantaj

- aspect ingrijit, exprimare eleganta, personalitate placuta, prezenta agreabila

- atentie distributiva, persoana organizata, atitudine deschisa, amabilitate

- foarte buna orientare catre client si nevoile sale, capacitate de ascultare activa si de a oferi produsele potrivite

- orientare catre rezultate, motivatie pentru invatare si pentru a-si depasi propriile performante

Beneficii:

- salariu corelat cu experienta si abilitatile, bonuri de masa

- bonusuri in functie de performanta si alte beneficii ocazionale

- preturi speciale la achizitia produselor companiei

- lucrul intr-un mediu foarte elegant, localizare ultracentrala

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul Dvs. la adresa: oana.cristina@bia.ro,

cu subiectul: „Consilier Vanzari”.