Aplica spontan

Analist Resurse Umane

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul sau OPTICAL NETWORK, companie ce activeaza in domeniul opticii medicale, BIA HR angajeaza Analist Resurse Umane.

- Deruleaza procesele de recrutare si selectie in acord cu nevoile organizatiei;

- Defineste profilul candidatului in functie de nevoile interne;

- Identifica cele mai adecvate canale de recrutare si posteaza anunturile;

- Realizeaza screening-ul CV-urilor si deruleaza interviurile face-to-face si telefonic;

- Ofera feedback tuturor candidatilor;

- Deruleaza actiuni de active search si headhunting;

- Actualizeaza si mentine baza de date cu candidatii inclusi in procesele de recrutare.

- Participa la diverse proiecte si procese de hr (comunicare interna, programe de dezvoltare organizationala, reward&recognition, satisfaction survey, career development);

- Centralizeaza pontajele lunare;

- Completeaza si actualizeaza fisele de post;

- Inregistreaza Contractul Colectiv de Munca la institutiile abilitate.

Cerinte:

Cerinte:

- Studii superioare;

- Experienta de minim 1 an in proiecte de recrutare in zona retail;

- Limba engleza – nivel mediu;

- Cunostinte de legislatia muncii – constituie avantaj;

- Persoana integra, obiectiva, dimanica, responsabila, analitica, orientata spre rezultat;

- Bune abilitati de comunicare si relationare.

Beneficii:

Beneficii:

         -     Salariu corelat cu experienta si abilitatile, bonusuri in functie de performanta.

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul Dvs. la adresa: biaoffice@bia.ro,

cu subiectul: „Analist Resurse Umane”.