Aplica spontan

Sef Depozit

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza  Sef Depozit  pentru o importanta companie importatoare si distribuitoare de produse alimentare.

Descrierea postului:

- Raspunde de integritatea cantitativa si calitativa a bunurilor aflate in gestiunea sa; de intocmirea corecta si la timp a documentelor de gestiune; de eliberarea marfurilor din gestiune conform metodei FIFO;

- Intocmeste documentele de evidenta a receptiilor cantitative / calitative a produselor;

- Intocmeste avizele de insotire a marfii pentru livrarea produselor din magazi ;

- Asigura evidenta stocurilor de produse;

- Inregistreaza retururile, urmareste status-ul acestora

- Efectueaza periodic inventarul stocului de marfa

- Masoara si raporteaza principalii indicatori de performanta ai echipei;

Cerinte:

Profil candidat:

- Minim 2 ani de experienta intr-o pozitie similara;

- Cunoasterea legislatiei in vigoare cu privire la gestiune;

- Seriozitate, responsabilitate, corectitudine, loialitate fata de valorile companiei;

- Rigurozitate in tinerea evidentei si intocmirea rapoartelor;

- Bune abilitati analitice, de organizare;

- Adaptabilitate la un ritm intens de lucru;

- Abilitati de comunicare si de a lucra in echipa;

- Cunostinte PC: Word, Excel, abilitatea de a invata programe specifice.

Beneficii:

Va rugam sa trimiteti cv-ul la adresa: biaoffice@bia.ro. Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!