Aplica spontan

Lucratori Depozit pentru Noriel (perioada determinata)

Localitate: Chiajna

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza  Lucratori Depozit  pentru  Noriel  – perioada determinata

Locatia postului: in Zona de Vest a Bucurestiului, langa Carrefour Militari (transportul se deconteaza).

Atributii principale:

• Pregatirea marfurilor pentru expediere folosind scannerul;

• Incarcarea si/sau descarcarea marfurilor;

• Verificarea marfurilor sosite in depozit;

• Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate;

• Participarea la inventarierea marfurilor din gestiune;

• Pastrarea ordinii si curateniei in depozit;

• Comunicarea catre superiorul direct, in timp util, a problemelor aparute in depozit.

Cerinte:

• Experienta de lucru in depozite si pozitii similare;

• Persoana organizata, implicata si capabila sa se adapteze la un ritm alert;

• Proactivitate si perseverenta;

• Corectitudine si onestitate.

Beneficii:

• 1200 net fix plus bonusuri de performanta;

• Tichete de masa;

• Conditii de lucru bune;

• Decontarea transportului.

Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!