Aplica spontan

Sofer distributie carte in Bucuresti

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul sau, Editura Meteor Press, companie cu o prezenta de aproape 20 de ani pe piata de profil, BIA HR recruteaza Sofer distributie carte in Bucuresti.

- asigura activitatea de livrare a marfii de la depozit (zona Pod Basarab) catre clienti: librarii, hypermarket-uri, supermarket-uri din aria municipiului Bucuresti

- participa activ la activitatile de incarcare/ descarcare a marfii in/din depozit, precum si la clienti

- ocazional: incasare solduri de la clienti si predarea documentelor fiscale preluate de la departamentul Contabilitate

- raspunde de marfa pe care o are in posesie si respecta dispozitiile primite

- comunicarea continua cu clientii companiei

- comunica zilnic superiorului ierarhic eventualele probleme aparute

- ocazional: participarea la targuri si evenimente de specialitate

Cerinte:

- obligatoriu: permis conducere categoria B si disponibilitate de deplasare in zona alocata

- experienta anterioara de min. 2-3 ani intr-un post similar reprezinta avantaj

- persoana dinamica, serioasa si responsabila

- cazier fara antecedente penale

Beneficii:

- angajare pe perioada nedeterminata, cu 3 luni proba

- salariu in acord  cu oferta din domeniu

- bonuri de masa

- mediu de lucru placut, motivant, dinamic

- program fix: L-V (8:30 - 17:30, cu pauza de masa inclusa)

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul Dvs. in limba romana la adresa: oana.cristina@bia.ro, cu subiectul: „Sofer distributie”.

Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!