Aplica spontan

Casier pentru TOYOTA Bucuresti Nord

Localitate: Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul sau, TOYOTA Bucuresti Nord, BIA HR recruteaza Casier

Locul de desfasurare a activitatii: Voluntari, jud. Ilfov

(transport asigurat de companie de la statia de metrou Aurel Vlaicu).

- emitere si incasare facturi clienti si furnizori

- urmarirea si inchiderea facturilor

- incasari avansuri

- efectuare diverse plati (avansuri trezorerie, salarii etc.)

- intocmirea si reconcilierea registrelor de casa

- pregatirea zilnica a documentelor pentru colectarea de cash de la bancile partenere

- mentinerea si actualizarea bazei de clienti

- mentinerea relatiei cu clientii, comunicarea cu acestia

- participarea la activitatile de inventariere a patrimoniului societatii

- asigurarea suportului in perioadele de audit, control fiscal etc.

Cerinte:

- absolvent profil economic (min. liceu economic); studiile superioare in domeniu reprezinta avantaj

- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational constituie avantaj

- cunoasterea aplicatiei Incadea constituie avantaj

- utilizator de programe din domeniul financiar/ operational

- minimum 2 ani experienta pe un post similar

- atentie la detalii, corectitudine si integritate, atitudine profesionista

- abilitati de comunicare si relationare cu clientii

- adaptare rapida la noul job, operarea cu rapiditate a sarcinilor

- motivatie pentru invatare si dorinta de dezvoltare profesionala

Beneficii:

- pachet salarial atractiv si bonuri de masa

- oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii internationale

- transport asigurat de companie

Asteptam cu interes CV-urile Dvs. la adresa de email: oana.cristina@bia.ro cu subiectul: "Casier". Va multumim!