Aplica spontan

Functionar administrativ

Localitate: Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul sau, TOYOTA Bucuresti Nord, BIA HR recruteaza Functionar administrativ (perioada determinata: 3 luni).

Locul de desfasurare a activitatii: Voluntari, jud. Ilfov (transport asigurat de companie de la statia de metrou Pipera).

- administreaza si tine evidenta documentelor primite si trimise in reteaua de dealeri de catre departamentul Operatiuni

- introduce  date in sistemele informatice ale companiei

- exporta date si creaza rapoarte pentru management

- raspunde solicitarilor venite din partea retelei de dealeri, avand drept scop satisfactia clientului final

- transmite documente originale catre parteneri prin curier si tine evidenta documentelor trimise

Cerinte:

- cunostinte de calculator – Micorsoft Office (in special Excel)

- abilitati de comunicare

- cunostinte medii de limba engleza

- disponibilitate pentru rezolvarea problemelor semnalate de dealeri

Beneficii:

- pachet salarial atractiv

- oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii internationale

- transport asigurat de companie (de la statia de metrou Pipera)

Asteptam cu interes CV-urile Dvs. la adresa de email:  oana.cristina@bia.ro cu subiectul: "Functionar administrativ".

Va multumim!