Aplica spontan

Asistent Manager National Vanzari

Localitate: Saftica

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul sau, o importanta companie care activeaza in domeniul agribusiness, BIA HR recruteaza un Asistent Manager National Vanzari.

Localizare birou: Saftica, Jud. ILFOV (transport asigurat de angajator)

Program de lucru: 08:00 – 17:00

- prospectarea pietei pentru identificarea de noi clienti, intocmirea ofertelor si a contractelor

- identificarea licitatiilor si intocmirea documentatiei necesare

- mentinerea evidentei utilajelor vandute si a potentialilor clienti

- activitati de suport pentru Departamentul Vanzari (sarcini generale de secretariat, actualizare dosare, transmitere documente catre clienti etc.)

- centralizarea si comunicarea rapoartelor de vanzari, verificarea foilor de parcurs si a traseelor pe GPS

- suport in partea de livrare (verificare utilaje si accesorii inainte de livrare, transmiterea documentatiei de insotire)

- verificarea stocului de materiale promotionale si evidenta manualelor de operare si a cartilor de service

- intocmirea comenzilor de transport, oferirea de suport Directorului de Vanzari

- colaborarea directa cu departamentele: vanzari, service, gestiune si financiar

Cerinte:

- absolvent studii superioare (cerinta obligatorie)

- posesor permis de conducere - cat. B (cerinta obligatorie)

- cunoscator al limbii engleze nivel mediu-avansat (cerinta obligatorie); cunoscator al limbii germane (reprezinta avantaj)

- cunoasterea pachetului Microsoft Office, in special Word si Excel (PowerPoint - avantaj)

- persoana dinamica, hotarata, cu spirit de echipa si cu dorinta de cunoastere, de a castiga experienta si de a evolua pe plan profesional

- foarte bune abilitati de comunicare si capacitate de orientare catre nevoile clientilor

- foarte bune abilitati de planificare si organizare si capacitate de adaptare continua la schimbari

Beneficii:

- salariu corelat cu experienta si abilitatile

- bonusuri in functie de performanta

- transport asigurat de angajator din zona de nord a Bucurestiului

- sanse reale de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii dinamice

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul Dvs. la adresa: oana.cristina@bia.ro, cu subiectul: „Asistent Manager Vanzari”.

Candidatura Dvs. va fi tratata cu discretie.

Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!