Aplica spontan

Inginer vanzari sisteme industriale

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza Inginer Vanzari Sisteme Industriale pentru clientul sau, lider in distributia de echipamente de automatizari industriale, prezent in Europa Centrala si de Est.

-Promovarea si comercializarea produselor din cadrul departamentului de Machine Building in zona Muntenia;

-Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti;

-Negocierea si incheierea contractelor cu clientii si urmarirea derularii acestora;

-Consultanta tehnica si proiectare pentru aplicatiile din cerintele clientilor din zona.

Cerinte:

-Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara sau in zona de productie;

-Studii superioare tehnice;

-Cunostinte in domeniul proiectarii 2D si 3D si a programelor de proiectare;

-Persoana pasionata de vanzari cu excelente abilitati de comunicare si negociere;

-Persoana responsabila si flexibila.

-Cunostinte pachet Microsoft Office.

-Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational.

-Permis conducere categoria B.

-Disponibilitate pentru deplasari.

Beneficii:

Pentru a aplica, va rugam sa va inregistati la http://cariere.bia.ro/jobs , completand  toate datele solicitate din CV si selectand pozitia pentru care aplicati.