Aplica spontan

Manipulanti marfa

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul sau, importator si distribuitor de piese auto, BIA HR recruteaza Manipulanti marfa (10 posturi) pentru depozitul de piese auto din Chiajna, jud. Ilfov.

Se asigura transport de la metrou Preciziei (zona de Vest a Bucurestiului) pana la depozit.

Program de lucru:

- perioada determinata pe 3 luni, cu sanse reale de prelungire

- Luni - Vineri: tura 1 (07.00 - 15.30) si tura 2 (12.00 - 20.30)

- nu se lucreaza pe perioada Sarbatorilor legale

- descarcare marfuri din autovehiculelor de livrare cu ajutorul lizei

- verificarea coletelor receptionate conform documentelor, comunicarea imediata a neconcordantelor

- depozitarea/ culegerea corecta a marfurilor pe/ de pe raft, conform instructiunilor

- pregatirea marfurilor pentru expediere, sigilarea coletelor si predarea acestora catre sofer/ curier

- participarea la inventarierea marfurilor

- comunicarea catre superiorul direct, in timp util, a problemelor aparute in depozit

- mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca

Cerinte:

- studii medii/ scoala profesionala/ 10 clase absolvite

- experienta de lucru in depozite, pe un post similar

- experienta de lucru cu computerul/ scannerul

- persoana organizata, implicata si capabila sa lucreze intr-un ritm alert

- rezistenta la efort fizic, dorinta de perfectionare, initiativa

- seriozitate, corectitudine si onestitate

Beneficii:

- salariu net motivant plus bonusuri de performanta  = peste 1.300 RON net

- bonuri de masa (in valoare de aproximativ 200 lei/luna)

- conditii foarte bune de lucru

Doar candidatii considerati potriviti vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!