Aplica spontan

Agent Vanzari B2B - industria textila

Localitate: Buftea

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul sau, o importanta companie internationala, producator si furnizor de accesorii pentru industria textila, BIA HR recruteaza Agent Vanzari.

Sediul companiei: Buftea, jud. Ilfov

- consilierea clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii pentru acestia

- prezentarea si promovarea serviciilor si produselor din portofoliul companiei

- incheierea contractelor comerciale de vanzare-cumparare cu toti clientii

- dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea unei relatii active cu acestia

- identificarea oportunitatilor din piata si elaborarea strategiilor de dezvoltare

- atingerea planului anual de vanzari

- incasarea banilor din piata cu respectarea termenelor de plata

- intocmirea si predarea in timp util a rapoartelor de vanzari

Cerinte:

- absolvent studii superioare

- minimum 2 ani experienta in vanzari B2B

- experienta in industria textila reprezinta un avantaj

- obligatoriu: permis de conducere categoria B si disponibilitate de deplasare in tara

- limba engleza la nivel cel putin mediu

- cunostinte de contabilitate primara

- cunostinte PC: Windows, pachetul Ms Office

- foarte bune abilitati de comunicare si negociere

- orientare catre client si catre rezultate, dinamism si initiativa

- atentie sporita la detalii, rabdare si perseverenta

- persoana organizata, adaptabila la schimbari, cu atitudine pozitiva

Beneficii:

- salariu competitiv, corelat cu experienta si abilitatile

- bonusuri in functie de performante

- autoturism pus la dispozitie full time

- lucrul in cadrul unei echipe dinamice si stabile

- posibilitatea de a te alatura unei companii multinationale de renume, unde exista standarde ridicate de lucru

Asteptam CV-urile Dvs. la adresa: oana.cristina@bia.ro, cu subiectul: „Agent Vanzari”. Candidatura Dumneavoastra va fi tratata cu discretie.

Apreciem interesul si multumim tuturor candidatilor, insa doar cei care indeplinesc criteriile din anunt vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!