Aplica spontan

Financial Controller

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza pozitia de Financial Controller pentru un grup de investitii.

- Analiza veniturilor si cheltuielilor si repartizarea pe centrele de cost corespunzatoare

- Analiza financiara

- Analiza costurilor

- Gestiunea stocurilor, a obiectelor de inventor si a mijloacelor fixe

- Incadrarea in indicatorii financiari bugetati

- Efectuarea operatiunilor de control intern

- Elaborarea de bugete si previziuni

- Raportare manageriala

- Respecta prcedurile si instructiunile de lucru stabilite

- Urmareste creantele pentru divizia de distributie si credit limit-uri client

Cerinte:

- Absolvent studii superioare economice

- Minimum 3 ani experienta intr-o pozitie similara

- Limba engleză: nivel mediu-avansat

- Cunostinte pachetul Microsoft Office – Excel, in mod special

- Gandire strategica si analitica

- Persoana matura, riguroasa si atenta la detalii

- Persoana energica, orientata catre rezultate

- Abilitatea de a lucra sub presiunea timpului

Beneficii:

-  Salariu corelat cu experienÈ›a È™i abilitatile, bonusuri in functie de performanta

- Acces la traininguri de specialitate si reale posibilitatii de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii dinamice

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul Dvs. la adresa: recrutare@bia.ro, cu subiectul: „Financial Controller”.

Apreciem interesul pentru postul disponibil si multumim tuturor candidatilor, insa doar cei care indeplinesc criteriile din anunt vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!