Aplica spontan

Specialist Resurse Umane - domeniul serviciilor medicale

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie internaÈ›ională care activează în domeniul serviciilor medicale, recrutăm Specialist Resurse Umane.

Pentru început, angajarea se face pe perioadă determinată de 2 ani, iar posibilitatea de prelungire va fi luată în discuÈ›ie către finalul perioadei de colaborare.

Responsabilități:

- întocmirea contractelor individuale de muncă, a actelor adiÈ›ionale, a deciziilor È™i înregistrarea acestora în REVISAL în termenul stabilit

- întocmirea adeverinÈ›elor la cererea salariaÈ›ilor

- întocmirea È™i actualizarea fiÈ™elor de post

- menÈ›inerea legăturii cu persoanele responsabile din centrul de dializă (medic È™ef, asistentă È™efă), oferind suport în probleme legate de pontaje, programare concedii de odihnă/ medicale, concedii fără plată etc.

- actualizarea bazei de date

- intorducerea facturilor aparÈ›inând departamentului HR în SAP

- menținerea legăturii cu furnizorul de Medicina Muncii, verificarea efectuării vizitelor periodice de către angajați

- alte activități de suport specifice domeniului de activitate

Cerinte:

- experiență de cel puÈ›in 1 an pe un post cu atribuÈ›ii similare într-o companie cu peste 200 de salariaÈ›i

- buna cunoaștere a legislației muncii

- absolvent/ă studii superioare, preferabil profil economic

- limba engleză - nivel avansat

- bună utilizare a programelor Ms Word și Excel

- cunoașterea programului SAP reprezintă avantaj

- bună capacitate de organizare

- persoană responsabilă, dinamică, atitudine pozitivă

- foarte bună orientare către detalii

- excelente abilități de comunicare

- disponibilitate de deplasare in centrele de dializă (ocazional)

Beneficii:

- salariu motivant, corelat cu experiența și abilitățile

- bonuri de masă

- bonus anual (în funcÈ›ie de performanță)

- abonament servicii medicale

- transport dus-întos asigurat de angajator de la PiaÈ›a Charles de Gaulle

AÈ™teptăm cu interes CV-urile dumneavoastră la adresa: recrutare@bia.ro, cu subiectul: „Specialist Resurse Umane”. Fiecare candidatură va fi tratată cu discreÈ›ie.

Apreciem interesul È™i mulÈ›umim tuturor candidaÈ›ilor, însă doar cei care îndeplinesc cerinÈ›ele din anunÈ› vor fi contactaÈ›i. Vă mulÈ›umim pentru înÈ›elegere!