Aplica spontan

Controlor financiar pentru un grup de investitii

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza o persoana pentru pozitia Analist financiar pentru un mare grup de investitii.

Cerinte:

- Absolvent studii superioare economice;

- Minimum 3 ani experienta intr-o pozitie similara;

- Limba engleză: nivel avansat;

- Foarte bune cunostinte Microsoft Office;

- Gandire strategica si analitica;

- Persoana matura, riguroasa si atenta la detalii;

- Persoana energica, orientata catre rezultate;

- Abilitatea de a lucra sub presiunea timpului.

- Analiza indicatori performanta financiara companie;

- Analiza financiara;

- Analiza costuri operationale;

- Analiza marje produse&servicii clienti ai grupului de investitii;

- Analiza indicatori financiari bugetati;

- Elaborarea de bugete si previziuni;

- Intocmirea de rapoarte periodice catre management si autoritati;

- Respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru stabilite.

Beneficii:

- salariu corelat cu experiența și abilitatile, bonusuri in functie de performanta

- acces la traininguri de specialitate si reale posibilitatii de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii dinamice

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul Dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Controlor financiar”.