Aplica spontan

Consilier vanzari - magazin de lux

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta o persoana care sa ocupe pozitia Consilier Vanzari pentru un magazin de lux care se va deschide in Mall Afi Cotroceni.

- consilierea clientilor si oferirea de informatii necesare cu privire la produsele comercializate;

- aprovizionarea rafturilor cu marfa;

- expunerea marfii intr-o maniera ordonata si estetica;

- expunerea preturilor si afiselor in functie de promotiile curente si de cerinte;

- vanzarea propriu zisa a produselor (incasare bani sau alte modalitati de plata, lucrul cu casa de marcat, etc).

Cerinte:

​- experienta in vanzari de minimum 6 luni;

- persoana pasionata de fashion;

- persoana orientata catre rezultate si catre clienti;

- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;

- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;

Beneficii

​- salariul motivant, corelat cu experienta si abilitatile;

- comision lunar din vanzari;

- bonus pentru toate sarbatorile lucrate;

- desfasurarea activitatii intr-un magazin care comercializeaza imbracaminte, incaltaminte si accesorii de lux;

Persoanele interesate pot trimite CVul la adresa recrutare@bia.ro