Aplica spontan

Reprezentant Tehnic Vanzari

Anunt expirat

Responsabilitati:

​BIA HR recruteaza REPREZENTANTI VANZARI (Bucuresti, Brasov si Ploiesti) pentru o companie care ofera consultanta si echipamente pentru situatii de urgenta.

Responsabilitati

- sa prospecteze/inventarieze zona alocata;
- sa stabileasca intalniri cu potentialii clienti;
- sa utilizeze baza de date pusa la dispozitie de catre companie;
- sa promoveze corect serviciile companiei si politicile comerciale;
- sa dezvolte business-ul din aria alocata prin semnarea de contracte cu clientii;
- sa livreze rapoartele si toate informatiile solicitate de catre superiori.

Cerinte:

- Abilitati excelente de comunicare si ascultare;
- Orientare catre client;
- Orientare catre rezultate;
- Capacitate de organizare si planificare a activitatii;
- Abilitati de identificare si solutionare a problemelor;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Cunostinte de limba engleza (nivel avansat);

Beneficii:

Beneficii:
- comisioane lunare in functie de contractele semnate;
- masina de serviciu