Aplica spontan

Receptionist - dezvoltator imobiliar

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza o Receptionera pentru unul dintre clientii sai, un mare dezvoltator imobiliar cu sediul in Sector 2, zona Floreasca.

Expediere facturi, oferte, contracte - via fax, e-mail, posta;

- Primirea si distribuirea corespondentei;

- Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice;

- Organizarea activitatilor de protocol;

- Organizarea agendei salilor de meeting;

- Alte sarcini administrative.

Cerinte:

- Studii superioare;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Operare PC: Word, Excel (pachet MS OFFICE) – nivel avansat;
- Abilitati bune de organizare, comunicare si interrelationare;
- Disponibilitate de a invata lucruri noi.

Ne poÈ›i trimite CV-ul tău la adresa: recrutare@bia.ro, cu subiectul: „Receptionera”. Candidatura ta va fi tratată cu discreÈ›ie.

Apreciem interesul È™i mulÈ›umim tuturor candidaÈ›ilor, însă doar candidaÈ›ii care îndeplinesc cerinÈ›ele din anunÈ› vor fi contactaÈ›i. Vă mulÈ›umim pentru înÈ›elegere!