Aplica spontan

Manager Expansiune

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza un Manager Expansiune pentru clientul sau, o importanta companie ce activeaza in domeniul opticii medicale.

Descrierea jobului

- Identificarea locatiilor optime pentru extinderea retelei de magazine, in concordanta cu strategia de dezvoltare a companiei;

- Negocierea conditiilor contractuale cu partenerii externi (proprierari, agentii imobiliare);

- Intocmirea si elaborarea de analize specifice departamentului;

- Monitorizarea pietei imobiliare si a tendintelor de dezvoltare

- Tine legatura cu autoritatile publice;

- Responsabil cu receptionarea spatiilor;

- Coordonarea lucrarilor de amenajare.

Cerinte:

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare;

- Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara;

- Bune cunostinte in utilizarea programului MS-Office/Open Office;

- Persoana cu capacitate de analiza si organizare, capabila sa-si culeaga singura
informatiile si datele necesare in vederea efectuarii analizelor si intocmirii rapoartelor;

- Bune abilitati de comunicare si relationare;

- Disponibilitate de deplasarein tara  in cadrul misiunilor din aria de responsabilitate;

- Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul la adresa recrutare@bia.ro. Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati.