Aplica spontan

Achizitor

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta un Achizitor miere, pentru unul dintre clientii sai, o companie care comercializeaza produse din miere de albine.

Candidatul va avea urmatoarele responsabilitati:

- Identificarea si selectia potentialilor parteneri;

- Studierea si analizarea pietei;

- Identificarea si listarea de noi produse;

- Identificarea si selectarea furnizorilor;

- Identificrea oportunitatilor de crestere si de dezvoltare pe pietele existente sau viitoare.

Cerinte:

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in achizitii produse din miere de albine - minim 2ani;
- Abilitati de comunicare si relationare bine dezvoltate;
- Bun negociator;
- Limba engleza - nivel avansat.

Beneficii:

Ne poÈ›i trimite CV-ul tău la adresa: recrutare@bia.ro, cu subiectul: „Achizitor miere”. Candidatura ta va fi tratată cu discreÈ›ie.

Apreciem interesul È™i mulÈ›umim tuturor candidaÈ›ilor, însă doar candidaÈ›ii care îndeplinesc cerinÈ›ele din anunÈ› vor fi contactaÈ›i. Vă mulÈ›umim pentru înÈ›elegere!