Aplica spontan

Specialist Colectare Debite - Bulgara + Engleza

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru unul dintre clientii nostri - companie multinationala trader de cereale.

- Cunostinte avansate de limba engleza si bulgara;
- Cunostinte avansate de lucru in excel;
- Absolvent de studii superioare (studiile in domeniu reprezinta un avantaj);
- Notiuni de contabilitate primara;
- Persoana comunicativa, deschisa si organizata;
- Capacitate de organizare si buna relationare;

Cerinte:

- Gestionarea portofoliului de clienti din Romania si Bulgaria;
- Urmarirea si verificarea creantelor clientilor din portofoliu;
- Mentinerea legaturii cu acestia si actualizarea softului intern in functie de operatiunile efectuate;
- Intocmire documente aferente proceselor de notificare;
- Intocmiri de rapoarte si verificari periodice ale soldurilor.

Beneficii:

-Pachet salarial motivant;

-Locatie centrala: Metrou Stefan cel Mare;

-Posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata.

Asteptam cv-urile dumneavoastra la: recrutare@bia.ro.