Aplica spontan

Asistent comercial

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta o persoana pentru pozitia Asistent comercial. Pozitia este vacanta pentru cel mai mare producator de dresuri de dama din Romania.

Locatia postului: Bucuresti

- Asigura interfata intre companie si clientii acesteia;

- Asigura clientilor suport si consultanta asupra produselor;

- Verifica stocurile;

- Verifica scadentele si incasarile facturilor de la clienti;

- Introduce si actualizeaza preturile pentru clientii din portofoliu;

- Introduce si actualizeaza datele din fisa clientului;

- Gestioneaza forecast-urilor de la clienti;

- Intocmeste rapoarte de activitate;

Cerinte:

- Absolvent studii superioare;

- Minim un an experienta intr-un rol care a implicat relatia cu clientii;

- Limba engleza - nivel avansat;

- Excel – nivel avansat;

- Abilitati de comunicare si interrelationare;

- Orientare catre client;

- Orientare catre rezultate;

- Atentie la detalii;

- Capacitate si dorinta de invatare si dezvoltare.

Beneficii:

- Posibilitatea de a te alatura unei companii multinationale de renume, unde exista standarde ridicate de lucru;

- Lucrul in cadrul unei echipe dinamice si stabile;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul la adresa recrutare@bia.ro. Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati.