Aplica spontan

Reprezentant Tehnic Clienti

Localitate: Buftea

Anunt expirat

Responsabilitati:

-Acorda suport tehnic in utilizarea produselor companiei;
-Mentine la zi specificatiile tehnice pentru fiecare produs;
-Comunicare continua cu echipa dar si cu clientii din portofoliu;
-Propune imbunatatirea produselor in functie de cerintele clientului;
-Intocmirea periodica de rapoarte si statistici;
-Efectueaza vizite la clienti periodic sau la solicitarea clientului.

Cerinte:

-Experienta de minimum 1 an in zona de productie;
-Foarte bune abilitati de comunicare;
-Bun organizator;
-Persoana care detine cunostinte tehnice;
-Bune cunostinte AUTOCAD;
-Cunostinte SIX SIGMA, LEAN SIX SIGMA – ideal sa aiba certificare;
-Cunostinte avansate de limba engleza;
-Cunostinte avansate de Excel si Power Point.

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii cu traditie in domeniu;
- Lucrul in cadrul unei echipe ce incurajeaza implicarea si initiativa.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul la adresa recrutare@bia.ro