Aplica spontan

Asistent Manager

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie care activează în domeniul imobiliarelor recrutam Asistent Manager.

Cerinte:

- Participarea la sedintele din cadrul companiei si intocmirea minutei;
- Buna interactiune si suport pentru departamentele interne;
- Activitati administrative (scanare, arhivare, xeroxare);
- Organizare activitati de protocol;
- Preluarea apelurilor si redirectionarea lor catre departamentele interne;
- Preluarea si distribuirea corespondentei si a fax-urilor;
- Comunicarea si indrumarea vizitatorilor catre departamentele companiei.

Cerinte:

-Cunostinte avansate de limba engleza;
-Bune abilitati de comunicare si relationare;
-Cunostinte de operare a pachetului Microsoft (Office, Excel, Word);
- Persoana deschisa si usor adaptabila;
- Atenta la detalii dar si cu capacitate de prioritizare;

Beneficii:

- Salariu motivant;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul la adresa recrutare@bia.ro