Aplica spontan

Receptionera - Companie medicala

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie internaÈ›ională care activează în domeniul serviciilor medicale, recrutăm Receptionera.

- Sa aiba cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat;
- Sa aibă abilitati excelente de comunicare orala si scrisa;
- Sa utilizeze MS Office -Word, Excel, Power Point, Outlook, la nivel mediu;
- Sa aiba cunostinte cu privire la utilizarea echipamentelor de birou: copiator, imprimanta;
- Sa aiba abilitati excelente de relationare profesionala, sa fie orientat catre client;
- Sa aiba capacitate de gestionare eficienta a timpului si de prioritizare a task-urilor in functie de gradul de importanta si urgenta;
- Sa aiba capacitate de adaptare la un mediu dinamic si intreprinzator, sa aiba deschidere sa invețe lucruri noi;
- Daca are un minimum de experiența pe o pozitie similara - constituie un avantaj.

Cerinte:

- Preluarea apelurilor si redirectionarea lor catre departamentele interne;
- Preluarea si distribuirea corespondentei si a fax-urilor;
- Comunicarea si indrumarea vizitatorilor catre departamentele companiei;
- Activitati administrative (scanare, arhivare, xeroxare).

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv;
-Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;
-Mediul de lucru placut si modern.