Aplica spontan

Manager Clinica

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie care activează în domeniul serviciilor medicale, recrutăm Manager Clinica.

- Supravegheaza operaÈ›iunile de zi cu zi ale centrului medical prin verificarea îndeplinirii obiectivelor pe departamente;
- Gestioneaza procesele de recrutare;
- Redacteaza fise de post;
- Redacteaza contracte de prestari servicii, oferte de munca, contracte de colaborare etc.;
- Gestioneaza medicina muncii si SSM/PSI;
- Coordoneaza departmentele de Receptie Medicala si Asistenta Medicala – client service;
- Informeaza si incheie contracte cu privire la utilizarea si intretinerea echipamentelor medicale;
- Posteaza si reactualizeaza informatiile de pe site;
- Propune materiale si campanii de promovare;
- Redacteaza si implementeaza proceduri de lucru pe departamente;
- Gestioneaza procesul de achizitii materiale consumabile, papetarie, medicamente, dezinfectanti etc.;
- Gestioneaza procesul de arhivare;
- Asigura buna functionare a activitatilor prin verificarea echipamentelor IT si asigurarea de functionare in conditii bune;
- Verifica periodic aspecte administrative: status si necesar;
- Relationeaza cu furnizori, colaboratori, autoritati, echipa;
- Asigura calitatea climatului organizational;
- Colaboreaza cu membrii managementului (director executiv si director medical) pentru dezvoltarea de servicii medicale si planuri de actiune cu scopul dezvoltarii activitatii medicale.

Cerinte:

- Studii superioare in domeniul medical;
- Cunostinte de management;
- Cunostinte de client-service;
- Cunoasterea pietei medicale;
- Cunostinte minime de contabilitate primara;
- Cunoasterea legislatiei in domeniul sanatatii;
- Microsoft Office, Internet;
- Limba engleza nivel mediu-avansat.

Beneficii:

- Pachet salarial motivational;
- Mediul de lucru placut si organizat;
- Posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei companii cu renume pe piata muncii.