Aplica spontan

Inginer Constructor - Junior

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o importanta companie din domeniul real estate, o persoana pentru pozitia Inginer Constructor - Junior.

- Suport pentru intocmire caiete sarcini si alte documentatii tehnice pentru proiectele de executie;
- Suport pentru intocmire si urmarire grafice activitati, bugete si calitate in executie;
- Insusirea si aplicarea noilor reglementari tehnice in domeniu;
- Acorda suport pentru activitatile curente de management al proiectelor;
- Acorda asistenta in comunicare si relationare pentru seful de departament;
- Analiza si intocmire extrase de materiale si tehnologii aplicabile in proiectele investitionale;
- Asigura managementul documentelor aferente proiectelor de dezvoltare;

Cerinte:

- Albsolvent al Universitatii de Constructii Tehnice Bucuresti;
- Persoana deschisa si dornica de invatare;
- Abilitati de organizare, comunicare si relationare;
- Orientare catre rezultate si respectare a termenelor;

Beneficii:

- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Inginer Constructor - Junior”.