Aplica spontan

HR Generalist

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta o persoana pentru pozitia HR Generalist. Pozitia este vacanta pentru o companie care ofera solutii IT.

•  Intocmeste acte administrative: contracte individuale de munca, dosare de angajat, lichidari, acte aditionale, suspendari, adeverinte impreuna cu providerul;
•  Transmite Revisalul;
•  Centralizeaza informatii privind calculul salarial si se asigura ca livrabilele sunt corecte;
•  Efectueaza comanda de tichete de masa pentru angajatii;
•  Administreaza fondul de beneficii flexibile;
•  Este “the single point of contact” pentru providerii de: calcul salarial, medicina muncii si SSM&SU,
•  Impreuna cu providerul de SSM&SU se asigura ca raportarile si actele necesare sunt rezolvate la in termenele limita necesare;
•  Gestioneaza proiectele de recrutare pentru pozitii de entry level deschise in cadrul companiei;

Cerinte:

•  Studii superioare in domeniul Resurselor Umane;
•  Intre 2 si 3 ani de experienta in HR pe zona administrativa si salarizare;
•  Cunostinte de limba engleza nivel mediu;
•  Cunostinte bune de Microsoft Office;
•  Persoana cu bune abilitati de comunicare si relationare;
•  Persoana responsabila, serioasa, organizata si implicata.

Beneficii:

•  Posibilitatea de a te alatura unei companii multinationale de renume, unde exista standarde ridicate de lucru;
•  Pachet salarial motivational;
•  Mediul de lucru placut si organizat;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „HR Generalist".