Aplica spontan

Account Representative

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Account Representative.
Pozitia este vacanta in cadrul unei companii multinationale din domeniul serviciilor pentru produse textile.

- Mentinerea legaturii cu clientii din portofoliu;
- Colectarea feedback-urilor de la clienti;
- Elaborarea strategiilor de dezvoltare si promovare;
- Consilierea clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii pentru acestia;
- Realizarea cross selling-ului in functie de solicitarea si nevoia fiecarui client;
- Deplasari periodice la clientii din Bucuresti si din tara.

Cerinte:

- Absolvent studii superioare;
- Minimum 1 ani experienta in vanzari B2B;
- Obligatoriu: permis de conducere categoria B si disponibilitate de deplasare;
- Limba engleza la nivel cel putin mediu;
- Cunostinte PC: Windows, pachetul Ms Office;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Orientare catre client si catre rezultate, dinamism si initiativa;
- Persoana organizata, adaptabila la schimbari, cu atitudine pozitiva.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;;
- Masina de serviciu;
- Telefon de serviciu + laptop;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii internationale;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Account Representative".