Aplica spontan

Asistent Vanzari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea a 2 persoane pentru pozitia de Asistent Vanzari.
Pozitiile sunt vacante in cadrul unei mari companii multinationale – furnizor global de solutii de inchidere si sisteme de Securitate.

• Stransa comunica cu departamentul de vanzari;
• Activitate de prospectare, identificarea nevoilor clientilor;
• Propunerea de servicii si produse in functie de nevoie identificata;
• Activitati de facturare, gestionarea contractelor;
• Pregariea ofertelor comerciale si transmiterea lor mai departe catre departamantul de Vanzari.

Cerinte:

• Minimum 1 an experienta in vanzari B2B (un avantaj reprezinta experienta in vanzari de materiale constructii, echipamente industrial etc);
• Absolvent de studii superioare (avantaj Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti sau Universitatea Politehnica);
• Cunostinte avansate de limba engleza;
• Cunostinte avansate de utilizare a pachetului Microsoft Office;
• Abilitati de comunicare si relationare;
• Capacitatea de organizare si prioritizare;

Beneficii:

• Salariu motivant;
• Tichete de masa;
• Laptop + telefon de serviciu;
• Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii cu renume pe piata.

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Asistent Vanzari".