Aplica spontan

Contabil Stocuri

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie care ofera solutii IT, recrutăm Contabil Stocuri.

Tine evidenta stocurilor pe fiecare gestiune, plecand de la achizitia acestora (intracomunitara, import sau piata interna);

Intocmirea de alte inregistrari contabile

Organizeaza si participa sub supravegherea Contabilului Sef la efectuarea inventarierii generale a patrimoniului la începutul activităţii, cel puÅ£in o dată pe an, a valorilor materiale, pe parcursul funcÅ£ionării sale, în orice situaÅ£ii prevăzute de lege ÅŸi de căte ori administratorul firmei o cere.

Cerinte:

Studii superioare de specialitate

Experienta in utilizarea unui program de gestiune financiar-contabila

Minim 3 ani experienta ca economist stocuri

Cunostinte bune de operare PC:MS Office

Bune abilitati de organizare, analiza si planificare

Atentie la detalii

Capacitate de a lucra singur cat si in echipa

Beneficii:

•  Posibilitatea de a te alatura unei companii multinationale de renume, unde exista standarde ridicate de lucru;

•  Mediul de lucru placut si organizat;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Contabil Stocuri".