Aplica spontan

Contabil Junior

Localitate: Braila, Focsani, Nanesti, Galati

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta Contabil Junior, pentru unul dintre clientii sai, companie cu important renume din domeniul agriculturii.

Locatie: Nanesti - Vrancea.

  • Activitati de contabilitate (inregistrari, deconturi, contabilitate cheltuieli, venituri);
  • Operarea incasarilor si platilor;
  • Tinerea evidentei financiar – contabile de inventar;
  • Inregistrarea, prelucrarea si arhivarea informartiilor referitoare la stocuri;
  • Mentinerea legaturii cu institutiile statului si transmiterea la timp acestora a informatiilor si documentelor necesare;
  • Urmarirea circuitului documentelor si centralizarea acestora;

Cerinte:

  • Proaspat absolvent de studii economice;
  • Persoana proactiva si autodidacta;
  • Capacitate de organizare, prioritizare, multitasking si adaptabilitate;
  • Persoana deschisa, comunicativa care poate lucra atat individual dar si in echipa;
  • Capacitate de a analiza si sintetiza informatiile, dinamism;
  • Nivel de cunostinte Excel – Avansat;
  • Cunostinte de limba engleza – mediu;

Beneficii:

- Posibilitatea de invatare si formare in cadrul unei companii ce renume in domeniu;
- Mediu de lucru placut;
- Pachet salarial motivant;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Contabil Junior".