Aplica spontan

Inginer Agronom

Localitate: Braila, Focsani, Nanesti, Galati

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta Inginer Agronom, pentru unul dintre clientii sai, companie cu important renume din domeniul agriculturii.

Locatie: Nanesti - Vrancea.

  • Organizarea si coordonarea activitatii fermei;
  • Planificarea activitatilor necesare (suprafata destinate cultivarii, intocmirea documentelor si altele);
  • Supravegherea resurselor materiale si coordonarea echipei;
  • Participarea la procesul de planificare, achizitie si gestionarea stocului necesar fermei;
  • Monitorizarea mediului agricol dar si a echipei din teren;

Cerinte:

  • Persoana proactive si autodidacta;
  • Proaspat absolvent de studii superioase (Universitatea de Stiinte Agronomice si Stiinte Veterinare din Bucuresti sau Universitatea Agronomica Ion Ionesc de la Brad – Iasi);
  • Disponibilitatea de relocare (in cazul in care este necesar);
  • Capacitate de organizare, planificare si prioritizare;
  • Multitasking si rapida adaprabilitate;
  • Bune abilitati de relationare si comunicare,
  • Studii teoretice in agricultura;
  • Permis de conducere categoria B (alte categorii constituie un avantaj);

Beneficii:

  • Posibilitatea de invatare si formare in cadrul unei companii ce renume in domeniu;
  • Mediu de lucru placut;
  • Pachet salarial motivant;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Inginer Agronom".