Aplica spontan

Junior IT Helpdesk

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie din domeniul editorial, o persoana pentru pozitia JUNIOR IT HELPDESK.

  • Preluarea cererilor de suport tehnic primite prin diverse cai de comunicare si introducerea lor in sistemul de ticketing, distribuirea ticketelor in functie de procedurile predefinite catre L1, L2, L3;
  • Instalarea si intretinerea echipamentelor de retea si telecomunicatii;
  • Suport pentru personalul companiei, depanarea si rezolvarea problemelor IT de rutina;
  • Efectuarea de achizitii IT, intocmirea documentelor necesare conform procedurilor interne.

Cerinte:

  • Abilitati foarte bune de comunicare,  spirit de echipa
  • Persoana organizata, dinamica, calma
  • Dorinta de Imbunatatire a pregătirii profesionale ÅŸi a competentelor, pentru a fi în pas cu evoluÅ£iile din cadrul domeniului IT

Beneficii:

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Junior IT Helpdesk".