Aplica spontan

Manager Operational (industria alimentara)

Localitate: Chiajna

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Manager Operational pentru o companie distribuitoare de membrane din industria alimentara.

Punct de lucru: Chiajna.

- Se ocupa de programul din fabrica;
- Gestionarea unei echipe de aproximativ 8 persoane necalificate;
- Comunicarea cu autoritatile (DSV, autoritatile de mediu, etc);
- Procese de achizitie in relatia cu abatoarele din tara;

Cerinte:

- Experienta pe o pozitie similara (industria alimentara);
- Persoana proactiva si orientata catre people management;
- Absolvent de studii superioare;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Cunostinte de operare cu pachetul Microsoft Office (Outlook, Excel);

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;

- Mediu de lucru placut si organizat;

- Posibilitatea de a te dezvolta in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Manager Operational”.