Aplica spontan

Area Sales Manager (industria alimentara)

Localitate: Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Timisoara

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Area Sales Manager pentru o companie distribuitoare de membrane din industria alimentara.

Pentru aceasta pozitie sunt vizate persoane din orice oras din tara.

- Prospectarea pietei, promovarea produselor alimentare si atragerea de noi furnizori colaboratori;
- Responsabil pentru managementul performantei fiecarui furnizor;
- Identificarea oportunitatilor si atingerea lor;
- Activitati de raportare si intocmirea documentelor aferente;
- Construirea eficienta a planurilor de dezvoltare si crestere;

Cerinte:

- Experienta in vanzari (industria alimentara);
- Bune abilitati de comunicare si vanzare;
- Persoana orientata catre rezultate si dornica de dezvoltare;
- Absolvent de studii superioare;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Cunostinte de operare cu pachetul Microsoft Office (Outlook, Excel);

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;

- Mediu de lucru placut si organizat;

- Posibilitatea de a te dezvolta in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Sales Representative (industria alimentara)”.