Aplica spontan

Responsabil Relatii Clienti

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie care activează în domeniul imobiliarelor - real estate, BIA HR recruteaza o persoana pentru pozitia de Responasbil Relatii Clienti.

- Interactiunea telefonica cu clientii companiei in vederea identificarii problemelor;

- Inregistrarea si centralizarea sesizarilor/reclamatiilor (interne si externe);

- Gestionarea bazei de date (clienti) intr-un soft intern;

- Solutionarea solicitarilor in softul intern al companiei;

- Buna colaborare si comunicare cu celalalte departamente interne ale companiei;

- Eliberarea documentelor/adeverintelor solicitate de clienti;

- Activitati de verificare solduri, documente si dosare clienti;

Cerinte:

- Absolvent de studii superioare;

- Experienta de minimum 1 an in comunicarea si relatiile cu clientii;

- Bune abilitati de comunicare si relationare;

- Orientare catre client si rezultate;

- Cunostinte de limba engleza - mediu/avansat;

- Cunostinte de operare ale pachetului Microsoft: Office, Excel;

Beneficii:

- Salariu motivant;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Responsabil Relatii Clienti".