Aplica spontan

Administrator Imobile

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie care activează în domeniul imobiliarelor - real estate, BIA HR recruteaza o persoana pentru pozitia de Administrator Imobile.

- Organizeaza si coordoneaza activitatea de intretinere si reparatii;

- Elaboreaza planul de reparatii si contracteaza colaboratorii;

- Identifica eventualele probleme si planifica lucrarile de mentenanta;

- Urmareste derularea lucrarilor si avizeaza documentatia aferenta;

- Gestioneaza bunurile materiale ale asociatiilor de proprietari;

- Intocmirea de rapoarte periodice si participarea la sedintele Comitetelor Executive

Cerinte:

- Experienta de minimum 4-5 ani in administrarea imobilelor;

- Detinator de atestat - administrator imobile;

- Persoana organizata si orientata catre rezultate;

- Persoana comunicativa si implicata, cu spirit de observatie;

- Cunostinte de limba engleza nivelul mediu/ avansat;

- Cunostinte de operare pe calculator si ale pachetului Microsoft;

Beneficii:

- Salariu motivant;

- Decont de transport;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Administrator Imobile" la adresa recrutare@bia.ro