Aplica spontan

HR Generalist - real estate

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie care activează în domeniul imobiliarelor - real estate, BIA HR recruteaza o persoana pentru pozitia de HR Generalist.

- Deruleaza intreg procesul de recrutare: intervievare si selectie de candidati;

- Urmareste si ofera suport la integrarea si orientarea in organizatie a noilor angajati;
- Intocmeste si reactualizeaza fisele de post pentru toate pozitiile din companie;
- Se asigura ca procedurile interne sunt cunoscute și respectate de catre toți angajații;

- Gestioneaza dosarele angajatilor;

- Mentinerea legaturii si transmiterea documentelor aferente departamentelor de administrare si payroll;

- Intocmirea de analize si rapoarte periodice, fluctuatii si actiuni de retentie;

- Activitati si actiuni ce tin de managementul performantei;

- Comunica intern informatii referitoare la departamentul de resurse umane, beneficiile oferite de companie;

Cerinte:

- Absolvent de studii superioare (de preferat in domeniul resurselor umane);

- Experienta minimum 2 ani pe o pozitie similara;

- Cunostinte legislatia muncii;

- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu/avansat;

- Cunostinte de operare ale pachetului Microsoft: Office si Excel;

- Cunoasterea de soft-uri de salarii si evidenta;

- Foate bune competente de comunicare si mediere;

- Capacitate dezvoltata de planificare si organizare;

- Experienta in evaluarea competentelor;

- Dorinta de autodezvoltare si perfectionare;

- Dinamism, motivatie si perseverenta;

Beneficii:

- Salariu motivant;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "HR Generalist - real estate" la adresa recrutare@bia.ro