Aplica spontan

Asistent Manager - Sindrilita, Judet: Ilfov

Localitate: Afumati

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie ce comercializeaza echipamente si utilaje agricole, recrutam Asistent Manager.

- Intampinarea si directionarea clientilor;
- Gestionarea corespondentei;
- Inregistrarea tuturor documentelor de intrareiesire;
- Suport oferit in planificarea si pregatirea meeting-urilor si conferintelor;
- Activitati administrative (scanare, arhivare, xeroxare);

Cerinte:

- Studii mediisuperioare absolvite;
- Cunostinte de limba engleza nivel avansat;
- Persoana organizata, comunicativa si usor adaptabila;
- Cunostinte de lucru cu Microsoft Office - Excel;
- Atenta la detalii si cu capacacitate de prioritizare;

Beneficii:

- Salariu motivant;
- Transport aigurat;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul la adresa recrutare@bia.ro