Aplica spontan

Referent Resurse Umane

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta 17 persoane pentru pozitia de Functionar Administrativ, pentru unul dintre clientii sai, BCR - cel mai important grup financiar din Romania.

Pozitia este disponibila atat pentru program part-time dar si full time.

- Verificara dosarelor de personal (actualizarea acestora);
- Eliberarea documentelor aferente unui dosar;
- Intocmiri de adeverinte de vechime, state de plata, incetari, modificari, suspendari;
- Intocmiri de rapoarte periodice;

Cerinte:

- Persoana cu experienta in administrare dosare de personal;
- Cunostinte de lucru ale pachetului Microsoft Office si operare PC;
- Cunostinte de legislatia muncii;
- Persoana organizata si responsabila

Beneficii:

- Posibilitatea de a te alatura unei companii cu renume pe piata;
- Lucrul in cadrul unui mediu de lucru plăcut, unde rezultatele sunt recunoscute și apreciate;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Functionar administrativ" la adresa recrutare@bia.ro